Żaluzje poziome

Żaluzje poziome – aluminiowe i weneckie

Poza tradycyjnymi żaluzjami weneckimi sterowanymi pokrętłem, możemy Państwu zaproponować system Venus, z estetyczną maskownicą górnej rynny. Żaluzje poziome mają zastosowanie w lokalach mieszkalnych i biurach. Nie zajmują dużo powierzchni, a przy tym dobrze spełniają funkcję ochronną przed słońcem. Żaluzje weneckie sterowane pokrętłem można założyć na bardzo wąskie okna - minimalna szerokość żaluzji to 17 cm, a żaluzji Venus 30 cm. Żaluzje weneckie i Venus produkujemy w szerokości listów 16 mm i 25 mm w szerokiej gamie kolorów i wzorów.
Żaluzje poziome aluminiowe 35 mm system CONTIDENT to nowy wymiar żaluzji, uzupełnienie dotychczas produkowanych. System oferowany jest wyłącznie z drabinką sznurkową. Minimalna szerokość to 30 cm.
Żaluzje poziome aluminiowe system 50 mm to nowy format osłonięcia dużej witryny okiennej. Taśma aluminiowa dostępna jest w kilkunastu kolorach o wysokiej jakości lakieru. Steruje się je sznurkiem, korbą lub elektrycznie 230 V. Żaluzje poziome aluminiowe system 50 mm dostępne są również w opcji z prowadzeniem bocznym na żyłkę stalową powlekaną tworzywem, drabinką taśmową, pokrętłem i dzwonkami aluminiowymi, elegancką korbą Avantgarde w kolorze białym lub silver, za dopłatą. Maksymalne wymiary żaluzji to 400 cm szerokości i 450 cm wysokości.

Żaluzje poziome - drewniane

Żaluzje drewniane i bambusowe to wyrób z najwyższej półki. Wykonane są z azjatyckiego drewna BASWOOD lub BAMBOO. Żaluzje dostępne są w dwóch szerokościach listków: 25 mm i 50 mm.
Żaluzje drewniane dostępne są w wykonaniu klasycznym i retro z eleganckim sterowaniem, pokrętłem i dzwonkiem aluminiowym. Żaluzje drewniane mogą być sterowane manualnie sznurkiem lub korbą, lub elektrycznie: system 25 mm - 24 V, system 50 mm - 230 V. Maksymalna szerokość żaluzji drewnianych BASWOOD to 240 cm, a żaluzji drewnianych BAMBOO to 180 cm.
Przy zamawianiu żaluzji drewnianych i bambusowych należy pamiętać, że po podciągnięciu ich do góry zajmują dużą powierzchnię szyby, przykładowo żaluzja drewniana 25 mm o wysokości 130 cm zasłoni 25 cm szyby.
Żaluzje drewniane należy czyścić miękką szczotką lub szczotką z odkurzacza, a powierzchnie stałe przecierać miękką szmatką zwilżoną w łagodnym detergencie.


Wróć do pełnej oferty
żaluzje drewniane bambusowe warszawa alit2serwis żaluzje aluminiowe weneckie warszawa alit2serwis