Verticale

vertikale warszawa alit2serwis Miły Kliencie, jeśli chcesz dodać prestiżu swoim pomieszczeniom biurowym, to gorąco polecamy VERTICALE, inaczej żaluzje pionowe.
Verticale przez minimalizm i swoją elegancję, mogą stać się piękną ozdobą i osłoną Twoich okien. Verticale mają zastosowanie w biurach i wysokich budynkach, ponieważ dobrze prezentują się w nowoczesnym wnętrzu i posiadają atesty niepalności.
Verticale często są stosowane przy zasłanianiu wnęk w ścianach, czy przy podziale pomieszczeń. W pomieszczeniach o dużym nasłonecznieniu bardzo dobrze sprawdza się możliwość ustawienia pasów pod różnym kątem. Katalogi oferują tkaniny w ciekawych kolorach, wzorach, różnej fakturze włókna. Oferujemy też verticale z PCV i drewna.
Verticale to pasy pionowe (szer.: 89, 127 mm) zamontowane na szynie aluminiowej, z możliwością obracania i przesuwania pasów. Na życzenie klienta szyna może być osłonięta elegancką listwą. Verticale mogą być sterowane ręcznie – poprzez sznurek lub pokrętło, bądź elektrycznie – poprzez pilot. Verticale mogą być zamontowane:

Verticale, po zastosowaniu sterowania elektrycznego można podłączyć do domowego lub biurowego inteligentnego systemu, takiego jak KNX lub FIBARO.

Pranie verticali

Na Państwa życzenie, verticale możemy również uprać. Do prania przystosowana jest większość materiałów na verticale, które produkowane są na bazie poliestru czyli z zastosowaniem produktów chemicznych, dlatego pranie wymaga dużego doświadczenia i wiedzy specjalistycznej. Usługa prania wykonywana jest pod nadzorem technika włókiennika. Verticale po demontażu, zawożone są do firmy i verticale, po wykonaniu usługi, suche i pachnące czystością zawieszane są na szynie.

Nadruki na verticalach

Ostatnio bardzo modne stało się ozdabianie verticali różnego rodzaju nadrukami – np. LOGO FIRMY. Tworzy to bardzo dekoracyjny element wnętrza. Nadruki wykonujemy na specjalnym ploterze z użyciem tuszy utwardzanych ultrafioletem, w bardzo wysokiej rozdzielczości. Nadruk staje się po tych zabiegach trwały i odporny na zalanie, promienie słoneczne, ścieranie i otarcia. Nadruki wykonujemy do 250 cm wysokości verticali. Powyżej tej wysokości można wykonać nadruk na verticalach, ale tylko na specjalne zamówienie. Czas wykonania zlecenia waha się od dwóch do czterech tygodni. Obowiązuje zaliczka. Gwarancja na nadruk wynosi 5 lat.

Wróć do pełnej oferty