Plisy - żaluzje plisowane

Oferowane przez nas żaluzje plisowane to doskonałe w systemie i jakości żaluzje plisowane DECOMATIC. Oferujemy plisy w dwóch systemach: prosty system DECOMATIC BASIC - idealny do większości okien, i specjalistyczny system DECOMATIC do okien dachowych i oranżerii. System DECOMATIC charakteryzuje się doskonałą trwałością i nowoczesnym designem. Tylko w tym systemie jest możliwość zastosowania sterowania elektrycznego i wzmocnionej rynny do dużych powierzchni żaluzji plisowanych.

Plisy stanowią doskonałą alternatywę dla rolet wolnowiszących czy rolet w kasecie, a także żaluzji poziomych w oknach pochyłych lub zamontowanych w poziomie. Żaluzje plisowane są także znakomitym rozwiązaniem dla okien nietypowych, okrągłych czy trójkątnych.
Plisy oferujemy z obsługą manualną - uchwytem, rączką lub sznurkiem oraz sterowane elektrycznie. Oba systemy umożliwiają zatrzymywanie plisy w dowolnym położeniu, co stanowi o wygodzie jej użytkowania.

Plisy znakomicie sprawdzają się jako osłona na oknach uchylnych, obrotowych, na oknach dachowych, świetlikach dachowych, jak i w ogrodach zimowych. Oferujemy kilkanaście systemów dobieranych do kształtu okna. Profile dostępne są w kolorach: białym, kremowym, brązowym, czarnym i anodowanym. Gwarancja na żaluzje plisowane wynosi 24 miesiące.


Wróć do pełnej oferty
plisy żaluzje plisowane warszawa alit2serwis plisy żaluzje plisowane warszawa alit2serwis