Żaluzje panelowe - Panel Track

Oferujemy nowoczesny, stylowy produkt do osłonięcia i wystroju wnętrza, na który składa się karnisz kilkutorowy i tkanina. Tkanina na żaluzje Panel Track może pochodzić z katalogu materiałów na rolety, pociętego do odpowiedniej szerokości i długości. Karnisz może składać się z, od trzech do pięciu torów, np. na szynie trzytorowej może być zamontowanych trzy lub pięć paneli w zależności od układu w mieszkaniu i życzenia zamawiającego.
Pojedyncze panele mają szerokość od 50 cm do 120 cm. Szerokość karnisza, w zależności od liczby torów, to 37 do 92 mm, a wysokość 15 mm. Pasy mogą mieć wysokość do 300 cm.
Sterowanie panelami odbywa się ręcznie, za pomocą sznurka z obciążnikiem lub aluminiową rączką. Warianty do wyboru. Karnisze panelowe dostępne są w kolorach białym i szarym.
Dla koneserów mamy produkt sterowany elektrycznie silnikiem 230 V, zamontowanym równolegle do karnisza. Opcja ta dostępna jest po konsultacji ze specjalistą.
Produkt sprawdza się w długotrwałym użytkowaniu i nie ulega zniekształceniu. Na żaluzje panelowe Panel Track udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.


Wróć do pełnej oferty
Żaluzje panelowe Panel Track warszawa alit2serwis Żaluzje panelowe Panel Track warszawa alit2serwis