Alit 2 Serwis jest specjalistą w projektowaniu oraz montażu szeregu rozwiązań osłonowych do okien i drzwi w budynkach biurowych, siedzibach firm i instytucji, obiektach gospodarczych i produkcyjnych, punktach usługowo-handlowych oraz domach prywatnych.

Od 2001 roku dostarczamy osłony okienne, które określamy mianem "szytych na miarę". Wykonujemy je z najwyższej jakości podzespołów mechanicznych i elektrycznych, tworzyw sztucznych i materiałów naturalnych. Nasze produkty gwarantują bezawaryjność, wysoki komfort obsługi i wieloletnią trwałość. Nasze rozwiązania dopasowujemy do potrzeb użytkowników pod względem rozmiaru, funkcjonalności i potrzeb estetycznych. Przed realizacją zlecenia, chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem – wykonujemy audyty pomieszczeń i doradzamy wybór optymalnych rozwiązań.

Z naszych usług skorzystały państwowe instytucje publiczne, wyższe uczelnie warszawskie, Polskie Radio, znane banki i wielu zadowolonych Klientów indywidualnych.

alit2serwis-współpracujemy-z-bank-Pekao-SA alit2serwis-współpracujemy-z-Szkoła-Główna-Handlowa alit2serwis-współpracujemy-z-Politechnika Warszawska alit2serwis-współpracujemy-z-Wydawnictwo Edipresse alit2serwis-współpracujemy-z-CDM-Pekao-SA alit2serwis-współpracujemy-z-Festo alit2serwis-współpracujemy-z-MPWiK Warszawa alit2serwis-współpracujemy-z-Centralne-Biuro-Śledcze-Policji alit2serwis-współpracujemy-z-Polskie-Radio alit2serwis-współpracujemy-z-Warszawski-Uniwersytet-Medyczny