Verticale

vertikale warszawa alit2serwis Miły Kliencie, jeśli chcesz dodać prestiżu swoim pomieszczeniom biurowym, to gorąco polecamy VERTICALE, inaczej żaluzje pionowe.
Verticale przez minimalizm i swoją elegancję, mogą stać się piękną ozdobą i osłoną Twoich okien. Verticale często są stosowane przy zasłanianiu wnęk w ścianach, czy przy podziale pomieszczeń. W pomieszczeniach o dużym nasłonecznieniu bardzo dobrze sprawdza się możliwość ustawienia pasów pod różnym kątem. Katalogi oferują tkaniny w ciekawych kolorach, wzorach, różnej fakturze włókna. Oferujemy też verticale z PCV i drewna.
Verticale służą do osłony jak i dekoracji wnętrz. Mają zastosowanie w biurach i wysokich budynkach, ponieważ dobrze prezentują się w nowoczesnym wnętrzu i posiadają atesty niepalności.

Pranie verticali

Na Państwa życzenie, verticale możemy również uprać. Do prania przystosowana jest większość materiałów na verticale. Usługa prania wykonywana jest pod nadzorem technika włókiennika. Verticale po demontażu, zawożone są do firmy i po wykonaniu usługi suche i pachnące czystością zawieszane są na szynie.

Nadruki na verticalach

Ostatnio bardzo modne stało się ozdabianie verticali różnego rodzaju nadrukami – np. LOGO FIRMY. Tworzy to bardzo dekoracyjny element wnętrza.

Czytaj o verticalach

Rolety

rolety warszawa alit2serwis Zamontowanie rolet na oknach to świetny sposób na zmianę klimatu w pomieszczeniu, przy oszczędnym wykorzystaniu miejsca. Wybór kolorystyki i faktury tkanin jest bardzo duży i może zadowolić bardzo wymagającego klienta.

Rolety mogą być wolno wiszące (klasyczne) i w kasecie z prowadnicami, na małe okna i duże powierzchnie obiektowe, wewnętrzne i fasadowe, materiałowe i z pancerza aluminiowego. Rolety do pomieszczeń biurowych czy przemysłowych możemy zaoferować z tkanin z atestem niepalności. Rolety mogą być sterowane manualnie lub elektrycznie.

Ręczne sterowanie roletami odbywa się za pomocą łańcuszka, korby lub pokrętła. Możliwa jest też instalacja sterowania elektrycznego przełącznikiem elektrycznym lub pilotem. Montujemy wtedy napęd elektryczny z możliwością podłączenia pod inteligentne systemy BMS, iO, w standardzie KNX lub FIBARO. W standardach KNX i FIBARO sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Standardy te gwarantują pewność ochrony Twoich danych i dostępu do aplikacji poprzez systemy WAF i Anty-DdoS, protokoły TSL i in.

Nadruki na roletach

Ostatnio bardzo modne stało się ozdabianie rolet różnego rodzaju nadrukami – np. LOGO FIRMY, czy ładną fotografią.

Czytaj o roletach

Żaluzje poziome

żaluzje aluminiowe weneckie warszawa alit2serwis Jeżeli chcecie Państwo niedrogo (żaluzje aluminiowe), ale funkcjonalnie osłonić okna, to gorąco polecamy żaluzje poziome.
Żaluzje poziome świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach mieszkalnych jak i użytkowych. Dzięki poziomym blaszkom regulowanym pokrętłem lub łańcuszkiem uzyskujemy w pomieszczeniu światło o różnym natężeniu i pod różnym kątem padania. Blaszki, z których wykonane są żaluzje poziome wykonane są z wysokiej jakości aluminium, drewna a nawet skóry.
Żaluzje poziome montowane są do ram okiennych, nad oknem lub do sufitu.
Żaluzje poziome wykonane z blaszek aluminiowych, sprawdzają się w pomieszczeniach o większym zawilgoceniu, jak kuchnia i łazienka. Żaluzje poziome – drewniane lub skórzane tworzą w pomieszczeniach niepowtarzalny klimat, nadając mu charakter ekskluzywny z domieszką ciepła i przytulności.

Czytaj o żaluzjach

Plisy - żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane warszawa alit2serwis Oferowane przez nas żaluzje plisowane to produkt niemieckiej firmy DECOMATIC. Plisy stanowią doskonałą alternatywę dla rolet wolnowiszących czy rolet w kasecie, a także żaluzji poziomych.
Plisy oferujemy z obsługą manualną - uchwytem, rączką lub sznurkiem oraz sterowane elektrycznie. Oba systemy umożliwiają zatrzymywanie plisy w dowolnym położeniu, co stanowi o wygodzie jej użytkowania.
Plisy znakomicie sprawdzają się jako osłona na oknach uchylnych, obrotowych, na oknach dachowych, świetlikach dachowych, jak i w ogrodach zimowych. Są również znakomitym rozwiązaniem dla okien nietypowych, okrągłych czy trójkątnych. Oferujemy kilkanaście systemów dobieranych do kształtu okna.

Czytaj o plisach

Moskitiery okienne i drzwiowe

moskitiera plisowana drzwiowa warszawa alit2serwisW naszej ofercie posiadamy szeroki wybór moskitier okiennych i drzwiowych. Moskitiery okienne oferujemy w systemie ramkowym-kołnierzowym, a moskitiery drzwiowe w systemie otwieranym i przesuwnym plisowanym.
Moskitiery doskonale ochronią Twoje wnętrza przed niechcianymi gośćmi, typu owady i kurz z zewnątrz. Moskitiera może też spełniać funkcję ochronną przed niekontrolowaną ucieczką zwierząt domowych. Dodatkowo w moskitierach drzwiowych otwieranych istnieje możliwość zamontowania przejścia dla zwierząt.
Siatka moskitier wykonana jest z włókna szklanego powlekanego tworzywem, dzięki czemu jest wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne.

Czytaj o moskitierach

Folie okienne

folie okienne dekoracyjne warszawa alit2serwis Folie przeciwsłoneczne
Folie okienne przeciwsłoneczne Armorlite Exclusive i B-Cool to doskonały sposób na ograniczenie światła słonecznego. Duża wytrzymałość jak i parametry termoizolacyjne gwarantują zadowolenie i satysfakcję z otrzymanego produktu. Folie przeciwsłoneczne stosuje się wewnątrz i na zewnątrz okna.

Folie dekoracyjne
Folie okienne dekoracyjne zapewniają mniejszą ochronę przed promieniami słonecznymi, ale gwarantują dyskrecję. Folie dostępne są w kolorach mlecznym, srebrnym, białym i czarnym. Na życzenie klienta wycinamy logo i napisy.

Żaluzje panelowe - Panel Track

zasłony japońskie paneltrack warszawa alit2serwisOferujemy Państwu nowoczesny i efektowny produkt do osłonięcia i wystroju wnętrza, na który składają się karnisz kilkutorowy i tkanina. System ten jest w szczególności polecany do dużych powierzchni.
Żaluzje panelowe Panel Track to płaty materiału pocięte do odpowiedniej szerokości i długości. Szerokość materiału może wynosić od 50 cm do 120 cm. Karnisz może składać się z, od trzech do pięciu torów, np. na szynie trzytorowej może być zamontowanych trzy lub pięć paneli w zależności od układu w mieszkaniu i życzenia zamawiającego.
Tkaniny panelowe można wykonać prawie z każdego materiału z katalogu materiałów na rolety. Zalecana maksymalna wysokość panelu to 300 cm.
Panele mogą być zsuwane w trzech wariantach:

  • jednostronnie,
  • dwustronnie niesymetrycznie,
  • dwustronnie symetrycznie
Istnieje także możliwość zastosowania sterowania elektrycznego 230V, montowanego równolegle do karnisza.

Czytaj o żaluzjach Panel Track

Żaluzje Sunshield

żaluzje sunshield warszawa alit2serwis Oferujemy wysokiej jakości produkt do osłonięcia dużych powierzchni szklanych przed słońcem i światłem. Sunshield jest idealnym produktem do zasłaniania przeszkleń o dowolnym kształcie i na dowolnej wysokości, ponieważ można nim sterować elektrycznie AC 230 V.
Żaluzje Sunshield są to aluminiowe lub drewniane listki o szerokościach od 50 mm do 145 mm osadzone na stałej konstrukcji, mogące pracować w płaszczyźnie od 0° do 90°. Na niższych wysokościach można sterować je korbą.

Nadruki UV na materiałach do rolet i verticali

nadruki na verticalach roletach warszawa alit2serwisOferujemy nadruki na tkaninach do verticali i rolet. Nadruki wykonujemy utwardzanym utrafioletem tuszem, odpornym na pranie i promienie słoneczne. Każdy projekt to wycena indywidualna. Koszty są uzależnione od ilości barwników, rodzaju i koloru tkaniny, oraz od wielkości produktu. Nadruki objęte są 5-cioletnią gwarancją.

Oferowana przez nas usługa umożliwia stworzenie w pomieszczeniu jedynego w swoim rodzaju klimatu. Nadruk pozwoli:
ZAREKLAMOWAĆ FIRMĘ – LOGO
WYEKSPONOWAĆ PRODUKT, USŁUGĘ -
NADAĆ WNĘTRZU CIEKAWY KLIMAT -

Realizujemy autorskie projekty. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Czytaj o nadrukach

Karnisze elektryczne 230V - kurtyny

karnisze elektryczne 230V warszawa alit2serwis Karnisze elektryczne pozwalają na automatyzację i łatwe sterowanie firanami i zasłonami.
Kurtyny montowane są na salach wykładowych i scenach. Zastosowane komponenty pozwalają na użycie wielu rodzajów tkanin. Kurtyna może być prosta oraz gięta po łuku, sterowana poprzez przełącznik na ścianie lub zdalnie przez pilota.

Czytaj o karniszach