Moskitiery

Moskitiery okienne

Moskitiery okienne ramkowe montowane są w świetle ościeżnicy na zewnątrz okna. Mocowane są do ramy okiennej obrotowymi uchwytami lub na uchwyty magnesowe. Moskitiery ramkowo-kołnierzowe można wykonać w kształcie prostokąta, kwadratu, trójkąta lub trapezu. Siatka moskitiery występuje w kolorach szarym lub czarnym. Dostępne kolory profili to: biały, brązowy, ciemny brąz, antracyt i drewnopodobne: złoty dąb, mahoń, orzech, winchester. Typowy graniczny zalecany wymiar moskitiery okiennej to 120 cm x 120 cm. Po konsultacji ze specjalistą, istnieje możliwość wykonania większej moskitiery ramkowo-kołnierzowej, z profilem rozporowym w środkowej części.

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe wykonane są z grubościennego profilu aluminiowego w kolorach białym, brązowym, ciemno brązowym, antracyt, dąb, złoty dąb, orzech, winchester, mahoń. Siatka z PVC jest koloru szarego lub czarnego. Dodatkowo, za dopłatą, oferujemy możliwość zamontowania profilu rozporowego, kopniaka (płyty poliwęglanowej) i przejścia dla zwierząt, na dole moskitiery. W skład moskitiery drzwiowej wchodzą trzy zawiasy z samozamykaczem, dwa zamki magnesowe i uszczelka szczotkowa.
Wymiary oferowane przy produkcji drzwi moskitierowych to: szerokość min/max: 40/110 cm i wysokość min/max: 180/240 cm

Moskitiery plisowane

Moskitiera plisowana, jest to nowa alternatywna moskitiera drzwiowa, nie zajmująca miejsca po otwarciu, i nie potrzebująca miejsca do otwarcia. Polecamy ją wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na otwierane drzwi oraz tam, gdzie cenimy sobie wygodę i komfort.
Moskitiera plisowana może być wykonana jednostronnie, na prawo lub lewo, oraz wykonana dwustronnie do środka. Moskitiera wykonana jest z profilu aluminiowego w kształcie ramy. Dostępne kolory profilu to biały, brązowy i złoty dąb. Siatka moskitiery dostępna jest w kolorze czarnym. Moskitiera plisowana wyposażona jest w taśmę magnetyczną ułatwiającą zamykanie. Pozostałe elementy wykonane z tworzywa są w kolorze czarnym.
Dostępne wymiary do produkcji to:
dla moskitiery jednostronnej: szerokość min/max 80/240cm i wysokość min/max 100/260cm
dla moskitiery dwustronnej: szerokość min/max 160/360cm i wysokość min/max 190/260cm

Moskitiery rolowane

Moskitierę okienną rolowaną w pionie polecamy wszędzie tam, gdzie narażeni jesteśmy na pyłki znajdujące się w powietrzu. Oferujemy moskitierę z estetycznym profilem aluminiowym, w kolorach białym, brązowym i złoty dąb, z siatką antypyłkową chroniącą przed wszelkimi pyłkami powodującymi alergię. Siatka dostępna jest w kolorze czarnym.
Moskitiera rolowana sterowana jest sprężyną z hamulcem spowolniającym ruch sprężyny. Istnieje możliwość zamontowania mechanizmu Click-stop, umożliwiającego delikatne zamykanie moskitiery w pozycji dolnej.


Wróć do pełnej oferty
moskitiera plisowana okienna warszawa alit2serwis