Karnisze elektryczne 230V - kurtyny

Serdecznie polecamy karnisze do montażu zasłon i firanek. Karnisz prosty w kolorze białym lub szarym może być sterowany manualnie ręką lub linką z obciążnikiem. Karnisz zawsze jest jednotorowy. Istnieje możliwość zagięcia go w łuk lub promień. Za pomocą specjalnej taśmy i wózków można uzyskać falowanie zasłon i firanek.
Karnisz w wykonaniu ze sterowaniem elektrycznym 230 V oferujemy w kolorze białym z napędami od różnych producentów o estetycznym wyglądzie. Niektóre silniki można podłączyć wtyczką do gniazdka. Nie sprawią kłopotu bo przy pierwszym uruchomieniu zapamiętują pozycje krańcowe i potem już ustawiają się zawsze jednakowo. Można je zatrzymać w każdym momencie i nie gubią krańcówek. Niektóre modele napędów posiadają funkcję Touch Motin, która umożliwia ruch silnika przez lekkie szarpnięcie za tkaninę.
Każdy karnisz można dopasować do formy sufitu przez gięcie w zakręt lub łuk. Za pomocą specjalnych wózków i taśmy można spowodować falowanie tkaniny na karniszu. Przy montażu karnisza na suficie podwieszanym istnieje możliwość zamontowania silnika od góry karnisza, schowanego w suficie.


Wróć do pełnej oferty
karnisze elektryczne 230V warszawa alit2serwis