Aktualności

2017-11-27

Montaż rolet wielkogabarytowych w Auli Uczelni

montaz rolet aula Alit2Serwis

W listopadzie przeprowadziliśmy montaż rolet wielkogabarytowych w pomieszczeniu rekreacyjnym w obiekcie Uczelnianym

2016-10-27

Serwis rolet w obiekcie EC1- Łódź Miasto Kultury

serwis rolety w EC1 Łódź Alit2Serwis

W październiku przeprowadziliśmy serwis rolet zamontowanych w obiekcie EC1 - Łódź Miasto Kultury.

2016-09-14

Serwis rolet elektrycznych w Auli SGH w Warszawie

Serwis rolet elektrycznych w Auli Szkoły Głównej Handlowej warszawa alit2serwis

We wrześniu przeprowadziliśmy serwis rolet elektrycznych w Auli Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

2016-07/08

Montaż verticali z nadrukiem w Polskim Radiu

verticale z nadrukiem w polskieRadio24 warszawa alit2serwis

W lipcu przeprowadziliśmy montaż verticali z nadrukiem w siedzibie nowej rozgłośni Polskiego Radia - Polskie Radio 24.

2016-01/02

Żaluzje jako element dekoracji sztuki w Teatrze Polskim

Żaluzje poziome w Teatrze Polskim warszawa alit2serwis

Rok 2016 rozpoczęliśmy montażem żaluzji poziomych w Teatrze Polskim w Warszawie do inscenizacji „DOŻYWOCIE” Aleksandra Fredry.

2015-04/05

Montaż rolet w budynku EC1 Łódź - Miasto Kultury

montaż rolet kasetowych w EC1 Łódź alit2serwis

W maju zrealizowaliśmy zlecenie na montaż 168 rolet w zabytkowym budynku elektrociepłowni w Łodzi. Z uwagi na wysokość ścian obiektu w pracach uczestniczyli alpiniści.

2015-02-03

Moskitiery plisowane, czyli nowy produkt w naszej ofercie

moskitiera plisowana drzwiowa warszawa alit2serwis

Wprowadziliśmy nowy produkt, który skutecznie ochroni wnętrza Twojego domu przed inwazją komarów, much, pająków i innych owadów. Są to twałe i eleganckie moskitiery plisowane.

2014-08-25

Montaż plis w Muzeum Wodociągów Warszawskich

plisy montaż muzeum wodociągów warszawskich warszawa alit2serwis

Prezentujemy efekt realizacji zlecenia na dostawę i montaż plis w Muzeum Wodociągów Warszawskich, które obejmowało kilka różnych wariantów zasłon okiennych.

2014-07-30

Nadruk na Verticalach we Wrocławiu - Kuchnia Inox

nadruk na vertikalach warszawa alit2serwis

Od jakiegoś czasu zalewają nas pytania o nadruk na verticalach. To przekłada się na kolejne zamówienia. Niedawno wykonaliśmy usługę dla firmy z Wrocławia, która zażyczyła sobie wykonanie takiego nadruku z własnego zdjęcia.

2014-05-22

Montaż rolet w Manufakturze Cukierków w Warszawie na ul. Ordynackiej

rolety wielkogabarytowe Manufaktura Cukierków warszawa alit2serwis

Jest taka Firma w Warszawie, która specjalizuje się w produkcji słodyczy na miejscu, na oczach klientów. Zostaliśmy poproszeni o wykonanie montażu wielkogabarytowych rolet sterowanych elektrycznie.

2017-11-27

Montaż rolet wielkogabarytowych w Auli Uczelni

W listopadzie otrzymałem zlecenie na zainstalowanie rolet w pomieszczeniu rekreacyjnym w obiekcie Uczelnianym.
Rolety były o dużych wymiarach, ok 420 cm wysokości. Trudność stanowiła również niewielka szerokość rolet, co utrudniało ich zwijanie. Zastosowałem mechanizmy LOUVOLITE na rurze 40 mm, gwarantujące długotrwałe użytkowanie. Po dokonaniu regulacji i montażu oddaliśmy produkt do użytkowania w obiekcie Uczelnianym. Produkt z wysokiej jakości komponentów przedstawiał się okazale, a użytkownik okazał zadowolenie i zyskał spokój.

montaz rolet aula Alit2Serwis montaz rolet aula Alit2Serwis

2016-10-27

Serwis rolet w obiekcie EC1- Łódź Miasto Kultury

Niedawno przeprowadziliśmy serwis rolet zamontowanych w obiekcie EC1- Łódź Miasto Kultury przy ul. Targowej 1/3.
Serwis ten przeprowadzamy cyklicznie, raz w roku. Tym razem wykryliśmy kilka usterek, co przy liczbie 168 sztuk i wysokości rolet ponad 400 cm, nie jest niczym nienormalnym. Wymieniliśmy dwa napędy i przeregulowaliśmy trzy rolety, a po skończonej pracy wykonaliśmy kilka zdjęć dla udokumentowania dobrze wykonanego serwisu.

Fasada zachodnia budynku

Fasada północna budynku

Fasada południowa budynku

2016-09-14

Serwis rolet elektrycznych w Auli SGH w Warszawie

We wrześniu podjęliśmy się serwisu rolet elektrycznych w Auli Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zlecenie polegało na uruchomieniu niedziałającej rolety elektrycznej, nie zamontowanej przez nas.
Po przeprowadzonej weryfikacji stwierdziliśmy awarię napędu i odkształcone prowadnice. Było też kilka innych drobnych usterek. Naprawę wykonaliśmy zgodnie ze sztuką, najpierw odłączając napięcie od rolety, a potem dokonaliśmy wymiany napędu na nowy, nowszej generacji. Usunęliśmy pozostałe usterki i roleta znowu jest gotowa do użycia.

Serwis rolet elektrycznych w Auli SGH warszawa alit2serwis

Sprawdzanie rolety po naprawie

serwis rolet elektrycznych w Auli SGH warszawa alit2serwis

Roleta po naprawie

2016-07/08

Montaż verticali z nadrukiem w Polskim Radiu

W lipcu przeprowadziliśmy montaż verticali z nadrukiem w siedzibie nowej rozgłośni Polskiego Radia - Polskie Radio 24.

verticale z nadrukiem w PolskieRadio24 warszawa alit2serwis verticale z nadrukiem w Polskie Radio warszawa alit2serwis

2016-01/02

Żaluzje jako element dekoracji sztuki w Teatrze Polskim

Rok 2016 rozpoczęliśmy montażem żaluzji poziomych w Teatrze Polskim do inscenizacji „DOŻYWOCIE” Aleksandra Fredry. Kolor żaluzji i taśm został wybrany przez Głównego Scenografa.
Po podpisaniu umowy przystąpiliśmy do realizacji zamówienia. Żaluzje zostały wykonane w systemie 50 mm w bardzo dużych gabarytach. Większość miała wymiary 220cm szerokości i 390cm wysokości, sterowane korbą. Na załączonych fotografiach widać żaluzje w układzie scenografii.

Żaluzje zamontowaliśmy w specjalnych ramach przystosowanych do przenoszenia dekoracji.

2015-04/05

Montaż rolet w budynku EC1 Łodź - Miasto Kultury

W maju zrealizowaliśmy zlecenie na montaż 168 rolet kasetowych w zabytkowym obiekcie starej elektrociepłowni w Łodzi z 1907 r.
Wyzwaniem technicznym podczas tej realizacji było prowadzenie prac instalacyjnych na wysokości. Z uwagi na to w montażu rolet uczestniczyli wykwalifikowani w takich pracach alpiniści.

Wnętrze budynku przed montażem

Prace z wykorzystaniem sprzętu alpinistycznego

Efekt końcowy

Efekt końcowy

2015-02-03

Moskitiery plisowane, czyli nowy produkt w naszej ofercie

Moskitiery plisowane charakteryzują się prostą obsługą i dużym wachlarzem zastosowań. Polecane są szczególnie do drzwi balkonowych lub tarasowych, gdyż graniczna szerokość osłony wynosi 380 cm przy wysokości 260 cm.
Nasz produkt występuje w zestawie, w skład którego wchodzą dwie moskitiery suwane od zewnątrz do środka - obie niezależne od siebie. Jest to znacznie lepsze rozwiązanie od typowej moskitiery drzwiowej-przesuwanej, która zawsze zajmuje jedną połowę podwójnych drzwi balkonowych. W odróżnieniu od tego, moskitierę plisowaną można rozsunąć na oba boki zewnętrzne.
W razie potrzeby moskitierę plisowaną można zdjąć i założyć w innym miejscu - po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i można łatwo ją transportować.
Jeżeli po zewnętrznej stronie drzwi są klamki między futryną okienną a moskitierą można zastosować aluminiowy profil. Taką moskitierę można też zamontować pod uprzednio założoną roletę zewnętrzną.
Zobacz przykład takiego rozwiązania na zdjęciu załączonym poniżej.

Cena pojedynczej moskitiery plisowanej w minimalnych granicznych wymiarach 105/190 cm zaczyna się od 1045 złotych, natomiast moskitiera plisowana do typowych wymiarów 105/220 cm kosztuje 1170 PLN.
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.
Standardowe kolory profili to biały i brązowy RAL8019, lub dopłata do przelakierowania profilu.
Moskitiery plisowane to produkt trwały i łatwy w obsłudze, dostępny za niewygórowaną cenę.

2014-08-25

Montaż plis w Muzeum Wodociągów Warszawskich

W trakcie rozmów z Inwestorem pomogliśmy w wyborze materiału do wykonania plis, po to by dobrze spełniał wymagania wizualne i funkcjonalne wnętrza. Naszemu Klientowi zależało na krótkim terminie realizacji. Zobowiązaliśmy się do jego dotrzymania pomimo tego, że do wykonania zasłon okiennych niezbędne było użycie znacznej ilości materiału. Jego dostawę zorganizowaliśmy w taki sposób, by uniknąć jakichkolwiek opóźnień w montażu.
Wyzwaniem technicznym podczas tej realizacji było prowadzenie prac instalacyjnych z użyciem wysokiego rusztowania mobilnego, które na miejsce dostarczyliśmy własnym transportem. Z uwagi na to, że nasza ekipa mogła prowadzić prace tylko pomiędzy godzinami 8.00 a 15.00, montaż plis zajął nam dwa dni robocze.
Ku naszemu zadowoleniu efekt wizualny bardzo pozytywnie zaskoczył Inwestora. Jak sam stwierdził, rezultat przekroczył jego oczekiwania.

Jedno z okien przed montażem

William Lindley zadowolony z postępów prac ;-)

Efekt całościowy od wewnątrz

Widok z zewnątrz

2014-07-30

Nadruk na verticalach we Wrocławiu - kuchnia Inox

Od jakiegoś czasu zalewają nas pytania o nadruk na verticalach. To przekłada się na kolejne zamówienia. Niedawno wykonaliśmy usługę dla firmy z Wrocławia, która zażyczyła sobie wykonanie takiego nadruku z własnego zdjęcia.
Po przeprowadzeniu wszystkich procedur i wykonaniu pomiarów, zamówienie zostało wysłane do Wrocławia, po czym na życzenie Klienta, nastąpił szybki montaż. Po wykonaniu usługi nasz Zleceniodawca był bardzo zadowolony. Proszę samemu ocenić efekt realizacji!

2014-05-22

Montaż rolet w Manufakturze Cukierków w Warszawie na ul. Ordynackiej

Jest taka Firma w Warszawie która specjalizuje się w produkcji słodyczy na miejscu, na oczach klientów. W lokalu są bardzo duże witryny okienne, które nie zawsze pomagają przy produkcji. Dlatego poproszono mnie o ofertę na zamontowanie osłon przeciwsłonecznych. Zaproponowałem produkt markizowy typu EOLIA. Jest to roleta wielkogabarytowa sterowana elektrycznie za pomocą pilota wielofunkcyjnego. Materiałem osłaniającym jest tkanina markizowa z palety jednobarwnych, a dolna belka zakończona jest falbaną.
Chociaż produkt nie przewiduje takiej opcji, to życzenie klienta jest dla nas najważniejsze. Wysokości montażowe były dość znaczne, bo około 380 cm, i wymagały dużych umiejętności techniczno-montażowych, co widać na załączonych zdjęciach. Ponieważ było 6 sztuk rolet o różnych wymiarach, a czas montażu mocno ograniczony ponieważ firma nie mogła sobie pozwolić na dłuższe przestoje, wykonaliśmy montaż w ciągu jednego dnia. Proszę samemu ocenić efekty.

Montaż uchwytów

Przygotowanie do montażu rolet

Zamontowane rolety - widok od wewnątrz

Rolety widziane z zewnątrz